Motodoprava - pronájem maxi skútru Aprilia SR Max 300 s řidičem

Aprilia SR Max 300Firma Newport Car pro vás připravila další unikátní dopravu, tentokrát na dvou kolech. Doprava na maxi skútru je nejvhodnější od jara do podzimu, převážně v pracovní dny, kdy se ve městě tvoří dlouhé kolony, ale s tím si skútr a náš šikovný řidič s mnohaletou praxí lehce poradí.

Pronajmout si maxi skútr s řidičem je nejvýhodnější pro zákazníky, kteří musí něco drobného rozvézt po Brně. Nebo mají během několika hodin více schůzek či vyřizování v místech se špatnou možností parkování. V takovém případě Vám ušetříme drahocenný čas, který byste trávili v kolonách a hledáním parkovacího místa. Jedná se o nejrychlejší a nejspolehlivější dopravu v pracovní dny v Brně.

Vzhledem ke spotřebě pohonných hmot u aut v kolonách a k vysokým cenám za parkování v centru města, kde často dochází i k různým šrámům na laku karoserie, je naše služba nejen časově, ale i finančně výhodná.

Skútr s řidičem si můžete objednat i pro okružní vyhlídkovou jízdu po památkách Brna nebo na výlety po Jižní Moravě.

K dispozici máme maxi skútr Aprilia SR Max 300, který míří do segmentu Grand Turismo. Nový SR Max je nejen vzhledově atraktivní, ale také velmi pohodlný, jak pro každodenní ježdění, tak i pro celodenní výlety. Tomu odpovídá i konstrukce podvozku s hydraulickou přední vidlicí 35 mm a zadním nastavitelným hydraulickým tlumičem a také výborné bohatě dimenzované brzdy. Moderní 4-ventilový motor Piaggio poskytuje především skvělý kroutící moment 23 Nm zajišťující velmi dobré zrychlení i při plném zatížení 2 osobami.

Náš skútr je doplněn o velký box.
Zákazník obdrží na cestu bezpečnostní helmu.
Minimální doba pronájmu: 2 hodiny.
Výchozí stanoviště Brno nebo Veverská Bítýška.
Skútr je potřeba objednat minimálně den a ideálně tři dny předem.

Objednávejte: nezávazná rezervace, e.mail: david@newportcar.cz, mobil: 608 402 850

back< zpět na přehled vozidel

NEWPORT CAR - 2012

Made by LUVR